• Idema Trendline

Idema Trendline

Sisekujundajate ning meie klientide koostööna loodud Idema Trendline on köögisisustuse suund, mis mahutab endasse nii moe, kui loodusõbralikkuse. See on läbilõige hetke trendidest ja kliendi eelistustest. Koostööna valminud kontseptsioon pakub silmailu ja on tunnustust saanud klientidelt hea hinna ja kvaliteedi suhte poolest.

Idema Trendline kontseptsioon pakub Teile võimalust järgida moodi, omandada nägusat köögisisustust, ning olla rõõmus keskonnateadlike eelistuste üle.

Läbimõeldud kontseptsioon

Tänapäevase ja kasutajasõbraliku köögi planeerimine algab kliendi ja disaineri vahelisest usalduslikust koostööst. Terviklik kontseptsioon algab oma igapäevatoimetuste läbimõtlemisest köögis. Nii sünnib Teie jaoks praktiliseim köök, kus vajalikud esemed on korrastatud, süstematiseeritud ja hõlbsasti ligipääsetavad. Ideed toetab lai valik kapimehhanisme ja korvsüsteeme – ning toiduvalmistamine on meeldivam, kui ei kunagi varem.

Läbimõeldud kontseptsioon
Loodussõbralik köök

Loodussõbralik köök

Üha enam kasutame uste valmistamisel ajas kestvaid materjale. Kombineerides tehnilisi spoone, mida andvad puud kasvavad kiiresti ja laiemal levikualal kui Punase Raamatu puuliigid, laenates viimastelt vaid puidusüü mustri, saame tulemuseks eriti eksklusiivsed kapiuksed, mida rikastab naturaalse materjali kordumatu ilu. Nii tagame teile ajas kestvad disainköögid, mille pärast haruldasi puid maailamas vähemaks ei jää.

Innovatsiooniline disainköök

Trendihuviline leiab meie Trendline sarjast alati midagi uut ja uudistamisväärset. Tänu pikaajalisele koostööle parimate spetsialistidega toome Teieni tuua kõik uuendusliku ja üllatava köögimaailmast. Innovaatiliste materjalide ja köögitehnika kasutamine annab täiesti uue lähenemisnurga Teie köögidisainile.
Innovatsiooniline disainköök
Hea hinna ja kvaliteedi suhe

Hea hinna ja kvaliteedi suhe

Trendikas ja kvaliteetne köögimööbel ei tähenda alati hinna poolest kättesaamatut. Oleme Trendline sarja lisanud laias valikus erineva dekooriga materjale, millel on vajalik niiskuskindlus, suurepärane väljanägemine ja hea hinna-kvaliteedi suhe.