NEFF INDUKTSIOONPLIIDIPLAAT, T58TS11N0

Tavahind: 1 025.00 Soodushind: 750.00
Laoseis: 1tk
NEFF INDUKTSIOONPLIIDIPLAAT, T58TS11N0

NEFF / N 90 Induktsioonpliidiplaat 80 cm, must, terasraamiga 

TwistPadFire® – meie eemaldatav, magnetiline ja valgustatud juhtnupp tagab kõigi keedualade täpse juhtimise. TwistPadFire®-i õrnalt puudutamisel süttib punane rõngas, misjärel saate aktiveerida soovitud keeduala. Võimsusastme valimiseks keerake lihtsalt seda geniaalset nuppu.  Magnetiline TwistPadFire® on eemaldatav ja tänu sellele on seadet väga lihtne puhastada.

Flex Induction – Sinu pliit tunneb ära, kus nõud asuvad, ning soojeneb ainult sealt. Flex Induction annab sulle võimaluse pliiti loovalt kasutada.  Ühenda eri pliidiplaadid üheks ühtlaselt soojendatud pinnaks. Nii saad mugavalt suurtes nõudes toitu valmistada või samaaegselt riisi keeta, köögivilju aurutada ja kastet hautada. Pliit tuvastab nõude kuju ja suuruse ning kuumutab vaid sealt, kust vaja.

Power Move – temperatuuri muutmiseks liiguta lihtsalt potte-panne. Professionaalsete kokkade pliitidest inspireerituna pakub Power Move sulle üht suurt, eri tsoonidega pliidiala – ees keeda, keskel hauta ja tagaservas hoia toitu soojas. Lihtsalt nihuta oma potid-pannid sinna, kuhu vaja ning keskendu ise kokkamisele.

Praadimissensor – jälgib temperatuuri, et vältida toidu põhja kõrbemist. Vali üks viiest temperatuurist ning pliit ütleb sulle, kui pann on õige temperatuuri saavutanud.  Praadimissensor jälgib pidevalt panni ning hoiab sellel püsivat temperatuuri, vältimaks toidu põhja kõrbemist. Nüüd kui Neff praadimise eest hoolitseb, jääb sul aega, et laud kenasti katta või niisama tugitoolis hinge tõmmata. Ka nii lihtsat asja nagu praadimine võib täiustada.

Power Boost – lisakuumus eriti kiireteks hetkedeks.

Kütteelementide võimsus: 1 x 1.4 (2.2) kW, 1 x 2.6 (3.7) kW, 2 x 2.2 (3.7) kW

 

SALONGI NÄIDIS

Küsi rohkem infot: