О нас

KÖÖGIMÖÖBLI MÜÜK JA VALMISTAMINE AASTAST 1991.

Idema Köögid on Eesti juhtiv köögimööblimüüja, mille juured ulatuvad aastasse 1991. Ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil. Köögi ost on pikaajaline investeering ja tähtis otsus kogu perele. Aastatepikkune kogemus on andnud meile teadmised ja oskused, kuidas pakkuda kliendile parimat.
 

KVALITEETNE KÖÖGIMÖÖBEL

Meil on tõeliselt hea meel selle üle, et umbes 85% meie klientidest on ka varem koostöös Idemaga kodu sisustanud. See teadmine motiveerib meid tegema oma tööd südamega ja kannustab saama veelgi paremaks partneriks. Oma toote kõrge kvaliteedi ja nüüdisaegsuse tagamisel peame oma tugevuseks just paindlikku tootearendust, millesse oleme kaasanud parimad spetsialistid nii disaini kui ka tootmise vallas.
 

KÖÖGIMÖÖBLI TELLIMINE ON LIHTNE

Peame oma missiooniks pakkuda toodet ja teenust, mis paneb kliendi silmad särama ja valmistab talle rahuldust ka aastate pärast. Püüame teha keerulised valikud lihtsaks ja nauditavaks. Idema Köögid pakub oma valikus lisaks kvaliteetsele köögimööblile muudki eritellimusmööblit koju või kontorisse. Oleme saanud positiivset vastukaja ka klientidelt väljaspool Eestit.
 

KVALITEETNE KÖÖGIMÖÖBEL EESTI KÖÖGIMEISTRITELT

Idema erineb just selle poolest, et igal meie köögil on oma meister, kes annab parima, et köök saaks just selline nagu olete soovinud. Seega võib öelda, et meie mööblil on justkui hing. Kvaliteetne köögimööbel on parem, kasutajasõbralikum ja pikema kastuseaga. Idema Köögid kasutab mööbli valmistamisel põhjalikult katsetatud ja valitud kõrgekvaliteedilisi materjale, mehhanisme, furnituure ja ühendusdetaile. Nende vastupidavust on tõestatud uurimisasutustes ja seda jälgitakse pidevalt meie kööglimööbli tootmises. Mööbel vastab Eesti ja Euroopa standardile EVS-EN.
KVALITEETNE KÖÖGIMÖÖBEL EESTI KÖÖGIMEISTRITELT
KASUTA RUUMI OTSTARBEKALT

KASUTA RUUMI OTSTARBEKALT

Hea köögi disain kasutab ruumi otstarbekalt. Meie disainerid aitavad teil luua tõeliselt mugava ja piisava hoiuruumiga tõelise unistuste köögi. Tunnete end hästi vaid praktilises köögis, kus kogu ruum on teie perekonna vajadusi arvestades otstarbekalt ära kasutatud ja hoolikalt disainitud. Tagamaks hea lõpptulemuse mõõdistavad meie meistrid enne tootmist teie köögi.

AVATUD INIMESTELE JA MÕTETELE

Idema Köögid püüab teieni tuua köögimaailmast kõik uuendusliku ja üllatava, nii innovaatilised materjalid ja süsteemid kui ka täiesti uue lähenemisnurga teie köögi disainile kuni pisidetailideni välja. Meie personalil on pikaajaline kogemus nii köögidisaini kui ka sisekujunduse vallas ning tänu sagedastele täienduskoolitustele jätkub meie töötajate areng pidevalt. Oleme pühendunud teie soovide täitmisele - disainköögid Idemast!
AVATUD INIMESTELE JA MÕTETELE
PARIM PARTNER

PARIM PARTNER

Soovime olla hea partner nii koduköögi ostjale, sisekujundajale, arendajale, ehitajale kui ka kinnisvaramaaklerile. Koostöö võimaldab meil luua inspireerivaid disainköögi lahendusi, millel on kliendi jaoks lisaväärtus. Nimekirja meie koostööpartneritest leiate SIIT.